YİV AÇMA MAKİNESİ – ROLL GROWİNG MACHİNE

Sanayi tipi yiv açma makineleri yağmurlama, spring sistemi kurulum amacıyla metal boru uçlarını oluklama, yani yiv açma işlemi görmektedir. Makinelerimiz IPC yazılımı ile çalışır ve makine oluğu boru ucuna bastırmak için tahrik tekerlekleri ve oluk tekerlekleri ile çalışır.

Kiralık Yiv Açma Makineleri

0539 672 3232

kiralık yiv makineleri

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Balıkesir, Erzurum, Trabzon, Mersin, Eskişehir ve tüm illere kargoyla kiralık yiv açma makineleri.

Çoğunlukla sulama sistemlerinde veya sprink borularında kullanılan kuplaj bağlantısıyla boru uçlarına sabitlemek için kaplinler gereklidir.

Makinelerimiz elektrikli mekanik olarak çalışmaktadır, bu nedenle piyasadaki elektrikli – hidrolik mekanizma ile çalışan kanal açma makinelerine kıyasla makinenin dayanıklılığı çok uzundur.

Bu makine 2 “-12” çelik boru kanal açma için tasarlanmıştır

Kompakt boyut ve yüksek gürültünün pasifize edilmesine katkıda bulunan yüksek performanslı dişli azaltıcı motor ile güçlendirilmiştir.

Benzersiz entegre hidrolik pompa yapısı ve oluk derinliği sınırlama cihazıyla birlikte, yüksek kaliteli oluklar ve yüksek çalışma verimliliği sağlar.

Uygun Bir Çalışma Alanı İçin Gerekli Koşullar

– Yeterli ışık ortamı.

– Yangına neden olabilecek hiçbir sıvı, buhar veya toz maddelerinden arındırma.

– Toprağa bağlı bir topraklama bağlantısı.

– Toprak bağlantısına doğrudan bir yol.

– Isı kaynakları, kimyasal yağlar, makine, ekipman, hırdavatların keskin veya kesici kenarlar veya hareketli parçalarından koruma

– Makine ve operatör için kuru zemin

-Makine su ya da sıvı yüzey üzerine yerleştirilmişse kullanmayın.

– Herhangi bir ünite kurmadan önce çalışma alanını temizleyin.

– Yağları temizleyin.

– Makineyi düz ve düz bir yüzeye yerleştirin.

– Makinenin altındaki toprağa bir genleşme cıvatası takınız. Ve ayarlanabilir bir kanca kullanarak masayı kullanılacak yüzeye sabitleyin.

You may also like...

Bir yanıt yazın