Yiv Makinesi Nerelerde Kullanılır?

Yiv Makinesi yangın spring hatları ve diğer çelik boruları birbirine bağlamak için kullanılacak kaplin-kelepçelere yiv açmada kullanılır.

Türkiye’de 1″ ten 6 e kadar ve 2″ ten 12″ e kadar makineler yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sanayi tipi Endüstriyel Boru Yiv Açma Makineleri

Boru Yiv açma makinası, yağ basınçlı hidrolik tahrik sistemine sahip sağlam ve aynı zamanda kompakt bir biçimde tasarlanmış, boru üzerinde yuvarlama yöntemiyle, boru bağlantı sistemleri üzerinde gerekli çentik/kanal açma işlevleri için geliştirilmiş bir makine çeşididir. Tesisat döşeme, Sprinkler sistemleri, büyük kalorifer tesisatları, sanayi ve madencilik alanları ile şantiyeler ve tamirhaneler içindir.

Pipe Grooving Machine Türkiye’de satışı yapılan Boru Yiv Açma Makinaları…

Bu makineler yangın çıkması durumunda afete anında müdehale edilmesi için tasarlanan yağmurlama, spring sisteminin kurulum amacıyla metal boru uçlarını oluklama, yiv açma işlemi görmektedir. Makinelerimiz IPC yazılımı ile çalışır ve makine oluğu boru ucuna bastırmak için tahrik tekerlekleri ve oluk tekerlekleri ile çalışır. Çoğunlukla sulama sistemlerinde veya sprink borularında kullanılan kuplaj bağlantısıyla boru uçlarına sabitlemek için kaplinler gereklidir.

Makinelerimiz elektrikli mekanik olarak çalışmaktadır, bu nedenle piyasadaki elektrikli – hidrolik mekanizma ile çalışan kanal açma makinelerine kıyasla makinenin dayanıklılığı çok uzundur.

İki boru ucunun her iki ucundaki oluklar, bir yağmurlama kaplini ile birleştirilebilir.

Makine boruları doğru derinlikte yivlemenizi sağlar, makinedeki ayarı değiştirerek kanal derinliğini milimetrenin onda biri kadar ayarlayabilirsiniz. Bu makinenin nasıl çalıştığında dair daha fazla bilgi sahibi olmak için youtube’daki videolarımızdan yararlanabilirsiniz.

Boru Yiv Açma Makinası fiyatları, Boru Yiv Açma Makinası temin ve tamir / servis için bizi arayın…


SIFIR ve İkinci EL Boru Yiv Açma Makineleri

0539 672 32 32

You may also like...

Bir yanıt yazın