KİRALIK YİV AÇMA MAKİNESİ SANAYİ TİPİ YİV MAKİNELERİ GALVANİZ - ÇELİK METAL BORULARA YİV AÇARAK KAPLİN KELEPÇE ARACILIĞIYLA BİRBİRİNE BAĞLANTISINI SAĞLAR. - 0539 672 32 32

Kiralık Yiv Açma Makinesi

1″ – 6″ ve 2″ – 12″ Yiv Açma Makinesi Çeşitleri…

Tüm bölgelere ambar ve kargoyla Günlük – Haftalık – Aylık Kiralık Yiv Açma Makineleri

Tel: 0539 672 32 32

Uygulama avantajları

  • Uygulama Avantajları
  • Özel yardımcı sap sayesinde hidrolik pompayı kolay kullanım
  • Kompakt ve çok stabil, güvenli çalışmaya uygun makine yapımı
  • Performanslı güvenilir motor
  • Hassas ayar, oluk derinliği ve düzenlemesini sağlar

TÜRKİYE’NİN TÜM İL VE İLÇELERİNE KİRALIK YİV MAKİNESİ

İlk Yiv açma makinası , yağ basınçlı hidrolik tahrik sistemine sahip sağlam Ve kompakt biçimde tasarlanmıştır. Böylece Boru üzerinde yuvarlama yöntemiyle, boru bağlantı sistemleri üzerinde gerekli çentik/kanal açma işlevleri için bu yüksek verimli makine geliştirilmiştir. Aynı zamanda Tesisat döşeme, Sprinkler sistemleri, büyük kalorifer tesisatları, sanayi ve madencilik alanları ile şantiyeler ve tamirhaneler içindir.

Sanayi tipi yiv makinesi, yangın spring hatlarında, çelik boruları birbirine bağlamak için kullanılır. Kaplinlerin boruyu iyi kavrayabilmesi için yiv açma işlemi görür.

Makinelerimizin rutin bakımlarını yapıyoruz. Bununla birlikte Ana gövde, 4 adet ayak (2-12 için) boru dengeleme için kullanılan karşılama ayağı, 1-6 ve 2-12 tipi makinelere özel paftalar eksiksiz olarak teslim edilmektedir . Buna ek olarak Makine kullanımından sonra da eksiksiz teslim alınmaktadır.

Makinelerimiz elektrikli mekanik olarak çalışmaktadır. Bu nedenle piyasadaki elektrikli – hidrolik mekanizma ile çalışan kanal açma makinelerine kıyasla makinenin dayanıklılığı çok uzundur.

Yağmurlama amaçlı oluk makinemiz, ağır hizmet kullanımı ve metal boru uçlarının hassas oluğu için gerekli milimetrik ayarlamalar için uyum sağlamaktadır. Bununla birlikte Kaplin makineleri kanal açma, yağmurlama ve sulama amaçlı spring hatlarının montajında kullanılmaktadır.

İki boru ucunun her iki ucundaki oluklar, bir yağmurlama kaplini ile birleştirilebilir.

Teknik destek almak için bizi arayın…

0 (532) 406 73 27

0 (539) 672 32 32

Makine boruları doğru derinlikte yivlemenizi sağlar. Aynı zamanda Makinedeki ayarı değiştirerek kanal derinliğini milimetrenin onda biri kadar ayarlayabilirsiniz. Eğer Bu makinenin nasıl çalıştığında dair daha fazla bilgi sahibi olmak için youtube’daki videolarımızdan yararlanabilirsiniz.